Greedy Wolf Slot

 Big Bad Wolf popülerliği dikkate alındığında, beklentileri tam olarak karşılayamayan Greedy Wolf slot oyunu; Pragmatic Play sağlayıcısının, hayal kırıklığı yaratan oyunları listesinde kendisine yer buluyor. Grafikleri ve oyun içi özellikleri açısından yeterli olarak kabul edilen bu slot; ödeme çizgileri ve freespin turları açısından değerlendirildiğinde ise, vasat bir görünüm ortaya koyuyor. Quickspin sağlayıcısının, Big Bad Wolf ve Big Bad Wolf Megaways slotlarını tahtından etmek için piyasaya sürülen bu oyunda; ilerleme özelliğinin bulunmaması, slot tutkunlarının oyunu tercih etmemelerine neden olabiliyor. 

 Greedy Wolf Slot Nasıl Oynanır 4 sütun ve 5 satır üzerinden projelendirilen Greedy Wolf; 3.000x maksimum kazanç ile sınırlandırılıyor. Minimum bahis tutarının 20 cent olarak belirlendiği oyunda; en yüksek spin tutarı ise 100$ olarak oyun kurallarına ekleniyor. RTP oranının ekstra şans özelliğine göre farklılık gösterdiği bu slotta; %96.48 minimum RTP, %96.51 ise maksimum RTP olarak göze çarpıyor. Slot tutkunları freespin turlarına daha hızlı girmek isterlerse; %20 oranında spin ücretini artırabiliyor ve bu sayede bonus satın alma özelliğini aktif hale getirebiliyor.  

 Greedy Wolf Bedava Bonus Turları  Bonus özel turlarının, klasik Pragmatic çizgisinden uzak olduğu Greedy Wolf slotunda; ekstra şans özelliğini aktif edenlerin 5 scatter sembolü yakalamaları, freespin turları olarak yeterli olarak kabul ediliyor. Tercihlerini ana ekrandan yana kullanan slot severler ise; 6 scatter sembolünü tek spinde yakalamaları halinde, freespin turlarını tetikleyebiliyor. 20 farklı kazanç çizgisinin bulunduğu oyun, 3000x maksimum kazanca ulaştığında, otomatik olarak son buluyor. Sembollerin eşleşmesi ya da özel işaretleme ile maksimum kazanç elde edilebilen oyunda; kademeli olarak artan işaretleme özelliği, bedava dönüşlerin başladığı kutucuğa göre farklılık gösterebiliyor. 

 * Saman Şekilli Kutucuk: Bonus turları başladığında, ilk kez ekrana düşen scatter sembolleri, samandan yapılmış kare ile işaretleniyor. Garanti kazanç olarak nitelendirilen bu kareler; aynı kutucuğa scatter gelmesi halinde, farklı özellikler kazandırabiliyor.  

 * Tahta Şekilli Kutucuk: Samandan yapılmış kutucuğun, bir üst seviyesi olan tahta kutucuklar; sadece scatter eklemesi ile aktif hale geliyor. Başlangıca göre en az 10x ekstra kazanç getiren tahta kutucuklar; bir üst seviyeye taşınabiliyor ya da oyun sonuna kadar sabit kalabiliyor.  

 * Tuğla Şekilli Kutucuk: 50x minimum kazanç özelliği ile oyunun en heyecanlı özelliklerinden biri olan tuğla şekilli kutucuklar; oyunun maksimum kazanca ulaşabilmesi için, ciddi bir önem arz ediyor.  

 * Kale Şekilli Kutucuk: Bonus turlarında en yüksek kazancı elde etmek isteyen slot severler için, kazancın anahtarı olarak kabul edilen kale şekilli kutucuklar; Greedy Wolf slotunun, en önemli noktalarından biri olarak dikkat çekiyor. 100x-500x arasında ödeme alınabilen bu kutucuklarda; bir üst seviyenin bulunmaması, oyun içi heyecanın artmasına neden oluyor.  

 Greedy Wolf Ana Oyun Ekstra Özellikleri Freespin turları vasat olarak kabul edilen Greedy Wolf slotunda; ana oyun içine entegre edilmiş ek özellikler, oyunun bazı slot severler tarafından tercih edilmesine neden olabiliyor. Az gözlü kurt wild, küçük domuz wild ve garanti kazanç seçeneklerinin rastgele aktif olduğu oyun; bu özellik ile Honey Honey Honey, Kraken ve Hercules&Pegasus slotlarına benzetilebiliyor. 

greedy wolf slot

 Greedy Wolf Aç Gözlü Kurt Özelliği 

 Ana oyunda, sadece spin atarken aktif hale gelebilen bu özellik için, slot severlerin ek ödeme yapmaları gerekmiyor. Kurt ekranda belirdikten sonra, sadece 3. makaraya denk gelebiliyor. Özellik tetiklendikten sonra, ekranda bulundan 3 farklı domuz sembolü, wild sembolüne dönüşüyor. Tüm kazanan kombinasyonlar için ödeme yapılan oyunda, ilk makaraya yüksek ödemeli semboller gelmesi, oyuncunun ciddi kazançlar elde edebilmesine olanak sağlıyor.  

 Greedy Wolf Küçük Domuz Wild Özelliği Rastgele spinlerde, anlık olarak ortaya çıkan bu etkinlikte; 1, 2 ve 3. makaralara, birden fazla wild eklenebilir. Re-spin özelliğini de barındıran bu özellikte; kurt ortaya çıkar ise, wild sembolleri yeniden döndürme seçeneğini de tetikleyebilir. Bu özellik, ekranda wild kalmayana kadar devam ediyor. Oyun, re-spinlerin tamamını kümülatif olarak ödüyor.  

 Greedy Wolf Garanti Kazanç Özelliği Adından da anlaşılacağı üzere; söz konusu özellik tetiklendiğinde, oyuncu iyi ya da kötü bir ödeme alıyor. 3 farklı alternatif olan bu özellikte; ya 20x (en az) kazanç, ya ekstra wild ya da freespin turları tetikleniyor.